70 Jaar Jeanne d'Arc

Jeanne d'Arc bestaat in 2021 al weer 70 Jaar. Ben je benieuwd hoe de vereniging is ontstaan en hoe het vroeger was? lees dan hier meer over de geschiedenis van onze vereniging. We willen dit jubileum natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom organiseren we een jubileumdag voor onze leden op 4 Juli (uiteraard mits de coronaregels dit toelaten). Hoe deze dag er precies uit gaat zien is nog niet helemaal bekend maar twee dingen weten we alvast wel:

We zullen die dag eerst een sponsoractiviteit organiseren waarbij leden geld bij elkaar kunnen springen. Van de opbrengst zullen we investeren in (spring)materialen voor de vereniging. 

Later op de dag hopen we een gezellige barbecue te kunnen organiseren. 

Meer informatie volgt... hou de datum alvast vrij!!!!

>>Hulp gezocht!!!   We zijn nog op zoek naar mensen die mee willen helpen met het organiseren van dit jubileum. Heb jij leuke ideeen hoe we een extra feestelijk tintje kunnen geven aan deze dag? Wil je helpen op een andere manier? Of misschien heb je een leuke sponsoraanbieding? Alle hulp is welkom. Meld je aan bij Martine of Tessa.